Série 1

Epizoda 1 – This Is Not a Pipe

Když šestnáctiletá Bay zjistí, že má naprosto jinou krevní skupinu než její rodiče, všichni jí to vyvracejí s tím, že se určitě jedná o omyl. O to víc jsou pak překvapení a šokovaní, když vyjde najevo, že Bay byla při narození v porodnici vyměněna s jinou dívkou – Daphne, která teď v podstatě žije její život. Rodiny obou dívek se zkontaktují a vzájemné poznávání může začít.

Premiéra: 6.6.2011
Sledovanost: 3,30 mil.

Epizoda 2 – American Ghotic

Kennishovi navrhnou Regině a Daphne, aby se nastěhovaly do jejich domku pro hosty, ale později se ukáže, že z toho vzejde nejspíš víc negativ než pozitiv. Zatímto se Daphne sbližuje s Liamem, bývalým přítelem Bay, Bay se seznamuje S Tyem, dlouholetým kamarádem Daphne. John a Kathryn začínají s Reginou řešit jisté neshody ohledně výchovy svých dcer, zvláště pak neslyšící Daphne. A jako by toho nebylo málo, jsou tvrdě odhodlaní začít soudní cestou řešit, kdo může za celou výměnu děvčat.

Premiéra: 13.6.2011
Sledovanost: 2,92 mil.


Epizoda 3 - Portrait of My Father

Kathryn se pokouší najít si cestu k Regině tím, že jí pomáhá zřídit si vlastní kadeřnický salon. Vztah Bay a Tye vypadá velmi nadějně, naproti tomu Daphne musí řešit první neshody ve vztahu s Liamem. Obě mají ale společnou jednu věc – chtějí se navzájem poznat se svými biologickými rodiči. Zatímco Daphne se prostřednictvím basketbalu s otcem i bratrem sbližuje čím dál víc, Bay ani netuší, jak se její otec vůbec jmenuje. A tak se začíná ptát…

Premiéra: 20.6.2011
Sledovanost: 2,77 mil.

Epizoda 4 - Dance Amongst Daggers

Bay chodí s Tylerem, dobrým kamarádem Daphne. Daphne chodí s Liamem, bývalým přítelem Bay. Když se to o sobě děvčata navzájem dozví, jsou jako na nože a nedokážou si přijít na jméno. A co teprve potom, když se do toho všeho připlete Emmett, nejlepší přítel Daphne? Večírek, který Kathryn pořádá, totiž pořádně zamíchá kartami.

Premiéra: 27.6.2011
Sledovanost: 2,80 mil.

Epizoda 5 - Dogs Playing Poker

John a Kathryn mají obavy z rozvíjejícího se vztahu Bay a Tye, proto ho pozvou na večeři, aby ho lépe poznali. Mezitím se Daphne sbližuje s Tobym, který ji a Emmetta bere na turnaj pokeru s pár přáteli. I tak se ale ve hře točí spousta peněz…

Premiéra: 4.7.2011
Sledovanost: 1,68 mil.

Epizoda 6 – The Persistence of Memory

Kathryn se snaží najít si cestu k Daphne přes jeden z jejích koníčků – vaření, a domluví jí hodiny vaření na Buckner Hallu, kam chodí i Bay. Bohužel se to neobejde bez komplikací způsobených Dapheinou hluchotou. Bay s Emmettovou pomocí pátrá po informacích vedoucích k vystopování jejího otce a Toby se zoufale snaží sehnat peníze, které prohrál v pokeru. A že jich není málo…

Premiéra: 11.7.2011
Sledovanost
: 2,63 mil.

Epizoda 7 - The Stag Hunt

Regina se potýká s prvními neshodami ve vztahu s Brucem a Kathryn se začíná učit znakový jazyk, aby mohla lépe komunikovat s Daphne. Pátrání po biologickém otci Bay úspěšně pokračuje poté, co Bay s Emmettem zjistili jeho jméno, což se ale vůbec nelíbí Daphne, která ho v žádném případě najít nechce. Nakonec ale stejně něco objeví. Něco, co všem vyrazí dech…

Premiéra: 18.7.2011
Sledovanost: 2,69 mil.

Epizoda 8 - Pandora’s Box

Když Daphne zjistí, že Regina celou dobu věděla o celé výměně, neví, jak reagovat, a tak jí “na pomoc” přichází Tobyho kamarád Wilke. Bay se snaží zjistit, co měl znamenat polibek od Emmetta, a Regina uvažuje, jak se zbavit důkazů, které Daphne objevila. Otázka je, jestli to nakonec dokáže udělat a jestli jí to celé všichni odpustí. Zvlášť když soudní proces s nemocnicí pomalu klepe na dveře…

Premiéra: 25.7.2011
Sledovanost: 3,14 mil.

Epizoda 9 - Paradise Lost

Tím, co Regina udělala, proti sobě poštvala všechny kolem sebe. Zvlášť Bay a Daphne se se vším vyrovnávají velmi špatně. Kathryn, John a Regina ale musí spojit síly, protože se blíží velký den – narozeniny obou děvčat. Vypadá to, že oslava, kterou chystají, bude totální katastrofa. Nebo naopak?

Premiéra: 1.8.2011
Sledovanost: 2,79 mil.

Epizoda 10 - The Homecoming

Když Daphne prozradí Bay, co cítí k Emmettovi, je Bay jasné, že jí musí říct, že s ním chodí. To ale Daphne nepřijme moc dobře a hodlá zasadit protiúder. Emmett si začíná uvědomovat, že vztah neslyšícího se slyšící nebude zrovna procházka růžovým sadem, a aby toho nebylo málo, do města přijíždí Angelo, biologický otec Bay.

Premiéra: 8.8.2011
Sledovanost: 2,84 mil.

Epizoda 11 – Starry Night

To, že je Angelo ve městě, značně znepokojuje Johna, který si přeje, aby se od děvčat držel dál, a tak zavádí jistá pravidla. První setkání Bay s Angelem, na které ji doprovází Regina, bohužel nedopadne zrovna nejlíp. Na Daphne toho začíná být příliš, a tak odjíždí za Emmettem na festival, kde hraje s Tobym a Wilkem v Guitar Face. Jenomže když o tom uslyší Bay, okamžitě sedá za volant…

Premiéra: 3.1.2012 
Sledovanost: 2,74 mil.

Epizoda 12 - The Tempest

Kathryn uvažuje o myšlence sepsat knihu o výměně děvčat. Daphne se cítí frustrovaně, protože má dojem, že účast v carltonském basketballovém týmu nikam nevede, a tak uvažuje o přestupu na Buckner Hall. A Bay se snaží sblížit se s Emmettovou matkou Melody, ale ani s Regininou pomocí to nebude vůbec jednoduché.

Premiéra: 10.1.2012
Sledovanost: 2,07 mil.

Epizoda 13 - Self-Portrait With Bandaged Ear

Poté, co skončí Emmett za posprejování billboardu na policejní stanici, to má Bay u Melody rozházené víc než kdy předtím, a co hůř – Emmett se k Bay začíná chovat odtažitě a zdá se, že jeho trable je schopna pochopit jen Daphne. Ta má ale i vlastních problémů dost. Dozvídá se pravý důvod, proč ji trenér Medlock přijal do basketballového družstva na Buckneru. A jak to s Angelem? Dokáže si k Daphne najít cestu? A co k Regině?

Premiéra: 17.1.2012
Sledovanost: 1,99 mil.

Epizoda 14 - Les Soeurs d’Estrées

Kathryn pokračuje v psaní své knihy o výměně a společně s Johnem hledají nového právníka poté, co propustili Amandu. Angelo se snaží Reginu nalákat na vidinu vlastního salonu. Pokuta, kterou musí Emmett zaplatit za “zničený” billboard, je rozhodně vyšší, než jakou si může Melody dovolit, takže musí Emmett obětovat něco, co má pro něj velkou cenu. Aby to nemusel udělat, snaží se mu Bay i Daphne pomoct získat potřebné peníze. Jsou ale způsoby, kterými se o to pokouší, správné?

Premiéra: 24.1.2012
Sledovanost: 1,90 mil.

Epizoda 15 - Expulsion From the Garden of Eden

Bay pomáhá Emmettovi se stěhováním k jeho tátovi, se kterým se konečně seznamuje. Narozdíl od Melody ji přivítá velmi přátelsky a mile. Daphne začíná projevovat obavy o vztah Johna a Kathryn. Ale není to nakonec jejich vztah, jehož posun poznamená další vývoj situace kolem Angela.

Premiéra: 31.1.2012
Sledovanost: 1,93 mil.

Epizoda 16 - Las Dos Fridas

Bay i Daphne řeší, proč Angelo odešel, a snaží se zjistit, kde je. Daphne se ve škole dostane do potyčky kvůli Simoniným ukradeným hodinkám a vyslouží si za to trest. Vody ale poměrně důkladně rozvíří příjezd Kathryniny matky Bonnie, která na celou záležitost s výměnou reaguje po svém. Přijme Daphne do rodiny?

Premiéra: 7.2.2012
Sledovanost: 1,82 mil.

Epizoda 17 - Protect Me From What I Want

Pozice Daphne v týmu není zrovna nejlepší, takže uvítá změnu základní sestavy. S tréninkem jí pomáhá Simone. Regina v salonu poznává majitele galerie ve městě a ukazuje mu Bayinu tvorbu. Mezitím si Kathryn hledá cestu k Emmettovi prostřednictvím rodinného portrétu, který má Emmett vyfotit. Při všem tom sbližování mu ale o Bay a Tyovi prozradí něco, co Emmett rozhodně slyšet nechtěl..

Premiéra: 14.2.2012
Sledovanost: 1,46 mil.

Epizoda 18 - The Art of Painting

Pozice Daphne v týmu není zrovna nejlepší, takže uvítá změnu základní sestavy. S tréninkem jí pomáhá Simone. Regina v salonu poznává majitele galerie ve městě a ukazuje mu Bayinu tvorbu. Mezitím si Kathryn hledá cestu k Emmettovi prostřednictvím rodinného portrétu, který má Emmett vyfotit. Při všem tom sbližování mu ale o Bay a Tyovi prozradí něco, co Emmett rozhodně slyšet nechtěl..

Premiéra: 21.2.2012
Sledovanost: 1,79 mil.

Epizoda 19 - Write a Lonely Soldier

To, že Daphne odešla z bucknerského basketbalového týmu zpátky na Carlton, leží v žaludku jistým lidem, kteří se nebojí dát to Daphne najevo. Simone se začíná čím dál víc angažovat v hudebním programu Guitar Face, což se ale nelíbí všem. A nakonec, všechny zasáhne zpráva o sestřeleném vrtulníku Tyovy jednotky v Afghánistánu, což silně poznamená Bay, kterou v ten moment nezajímá nic jiného, než jestli je Ty naživu. Jak to ovlivní její vztah s Emmettem?

Premiéra: 28.2.2012
Sledovanost: 1,51 mil.

Epizoda 20 – Game On

Daphne, John i všichni ostatní jsou nadšení z toho, že se carltonský basketbalový tým dostal do prestižního turnaje, ve kterém bude hrát proti Buckneru. Reginin vztah s Patrickem, majitelem galerie, se začíná rozvíjet. Hádky mezi Emmettovými rodiči o tom, kdo ho dostane do péče, nepřestávají, a co víc, je do nich zapletena i Bay, která neví, na čí stranu se přiklonit. A jak na to všechno bude reagovat Emmett?

Premiéra: 6.3.2012
Sledovanost: 1,48 mil.

Epizoda 21 - The Sleep of Reason Produces Monsters

Po aféře se Simone má Emmett výčitky svědomí a dochází mu, co by pro něj znamenalo, kdyby Bay ztratil. Daphne se snaží posunout vztah s Wilkem o něco dál tím, že ho učí základy znakového jazyka. Bay a Daphne připravují Emmettovi dárek k narozeninám v podobě natáčení zoombie-filmu, na kterém spolupracují obě rodiny. Během natáčení se Emmett a Simone snaží jejich malé tajemství přede všemi utajit. Není ale vůbec jisté, jestli se jim to podaří…

Premiéra: 13.3.2012
Sledovanost: 1,70 mil.

Epizoda 22 - Venus, Cupid, Folly, and Time

Obě rodiny momentálně žijí nadcházejícím plesem, který pořádá Carlton. Bay je nervózní, protože to bude její první večer ve společnosti neslyšících. Daphne je zklamaná, že ji Wilke na ples nemůže doprovodit a navíc se od jeho otce dozvídá nemilou zprávu. Kathryn a Craig se začínají díky jejich společným schůzkám ohledně případu výměny čím dál více sbližovat, což rozhodně není dobré pro vztah Kathryn a Johna, který prochází menší krizí. Emmetta stále sužují výčitky svědomí. Dokáže se s tím vypořádat, nebo se Bay ke všemu přizná?

Premiéra: 20.3.2012
Sledovanost: 1,71 mil.

Epizoda 23 - This Is the Color of My Dreams

Bay se vrací z výletu z Galapág s novým přítelem, ale stále ještě nezapomněla na Emmetta. Daphne najde práci ve skvělé restauraci, ale její šéf cítí z toho, že je neslyšící určité nebezpečí. Regina se uchýlí k radikálnímu rozhodnutí, aby udržela Angela od deportace.

Premiéra: 3.9.2012
Sledovanost: 2,25 mil.

Epizoda 24 - The Intruder

Regina a Angelo uzavřeli sňatek, takže Angelo může v zemi zůstat. Následně ale zjistí, že jsou velmi sledovaní imigračními úředníky. Bay se setkává se svou rivalkou, jinou pouliční umělkyní. Johnův basebalový rekord je ohrožen mladým hráčem.

Premiéra: 10.9.2012
Sledovanost: 1,67 mil.

Epizoda 25 - The Shock of Being Seen

Bay spolupracuje s jinými pouličnimí umělci, bohužel díky tomu se jeden večer zdrží a přijde pozdě domů. Daphne si špatně vyloží signály, které k ní šéfkuchař Jeff vysílá. Kathryn je rozčílená z televizního rozhovoru o záměně, když se reportérka více zajímá o Reginu.

Premiéra: 17.9.2012
Sledovanost: 1,58 mil.

Epizoda 26 - Tree of Forgiveness

Bay řekne otci o jejím skutečném zájmu, pouličním umění. Kathryn se snaží Tobyho dostat z depresí a vezme ho do kostela. Daphne musí kvůli nehodě s nastřelovací pistolí vzít Angela do nemocnice. Emmett potká dívku, která také jezdí na motorce.

Premiéra: 24.9.2012
Sledovanost: 1,41 mil.

Epizoda 27 - The Declaration of Independence

Daphne zjistí, že Jeff se vídá s Emmettovou matkou. Bay má s rodiči konflikt, kvůli street artu. John se dozvídá, že jeho zaměstnanci Travisovi, který je neslyšící, se nedostává stejné domácí podpory a péče, kterou mají například Emmett nebo Daphne.

Premiéra: 1.10.2012
Sledovanost: 1,44 mil.

Epizoda 28 - We Are the Kraken of Our Own Sinking Ships

Kenishovi uspořádají večeři s Patrickovými rodiči, ve snaze zabránit Bay, aby se méně stýkala s pouliční umělkyní Zarrou. Ale Zarra během večeře volá Bay, aby ji přivezla peníze na kauci. Toby zjistí, že dívka, kterou potkal v kostele, má přítele. Scuba udělá v restauraci průvših a požádá Daphne, aby vzala vinu na sebe.

Premiéra: 8.10.2012
Sledovanost: 1,56 mil.

Epizoda 29 – The Trial

Začíná soud mezi Kennishovými a nemocnicí, kde se ona záměna dětí stala. Rodiče Bay zjistí, že si z trezoru v automyčce vzala peníze. Nikki má problém se svým přítelem, kterému vadí, že hraje s Emmettem a Tobym v kapele. Šéfkuchař Jeff se snaží ze vztahu s Daphne vycouvat.

Premiéra: 15.10.2012
Sledovanost: 1,45 mil.

Epizoda 30 - Street Noises Invade the House

Soudní proces s nemocnicí se uchyluje k rozhodnutí. Bay a Zarra utíkají do Mexika. Emmett a John se vydávají za nimi. Majiteli restaurace se donese informace o vztahu Jeffa a Daphne.

Premiéra: 22.10.2012
Sledovanost: 1,78 mil.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>