Série 2

Epizoda 1 - The Door to Freedom

Angelo každému ze soudního odškodnění koupí dárek. Toby zjistí o Angelovi něco, co by raději nevěděl. Daphne stále myslí na Jeffa a ignoruje Travise. Bay je obviněna z podvádění při testu z francouzštiny a uvažuje o přestupu na Carlton. Kathryn a John zvažují kandidaturu na senátorské křeslo.

Premiéra: 7.1.2013
Sledovanost: 1,70 mil.

Epizoda 2 - The Awakening Conscience

Bay začíná navštěvovat Carlton a je překvapena z nenávisti vůči ní. Daphne se svým jídelním vozem slaví v automyčce úspěchy a rozhodne se vyrazit do svého starého sousedství, což se neukáže jako moc dobrý nápad. Regina se rozhodne si s Angelem promluvit o jeho novém dítěti, ale po setkání s matkou dítěte si to rozmyslí. John oznamuje své plány na pokus stát se senátorem. Emmett řekne Tobymu o fotografii s Nikki, kterou někdo pošle na stránky jejich kapely.

Premiéra: 14.1.2013
Sledovanost: 1,65 mil.

Epizoda 3 - Duel of Two Women

Kathryn nesouhlasí s rozhodnutím Johnova poradce, aby byla tichou a hodnou manželkou. Bay se zajímá o studenta Noaha, který je zapojený v programu pro slyšící. Emettovi se tato situace příčí. Regina zjistí, že již nebude moct znakovat nebo pracovat v kadeřnictví, pokud chce vyřešit své zdravotní problémy se zápěstím. Toby nabídne Laně odvoz, ale problémy s autem způsobí, že spolu v nemocni stráví nějaký čas.

Premiéra: 21.1.2013
Sledovanost: 1,74 mil.

Epizoda 4 - Dressing for the Charade

Toby pozve Lanu ke Kenishovým na večeři. Johnův protivník v senátorských volbách napadne Kathrynino tvrzení o přistěhovalectví. Nečekaná ispenkce z imigračního úřadu překvapí Daphne ve chvíli, kdy je u ní Travis, který se jí zrovna snaží říct o tom, že ho jeho matka vyhodila z domu.

Premiéra: 28.1.2013
Sledovanost: 1,76 mil.

Epizoda 5 - The Acquired Inability to Escape

Daphne se v přítomnosti Travise cítí trapně. Kathryn by ráda pracovala na Carltonu.

Premiéra: 4.2.2013
Sledovanost: 1,79 mil.

Epizoda 6 - Human/Need/Desire

Bay uspořádá anti-valentýnskou párty a pozve slyšící i neslyšící hosty. John navzdory nesouhlasu Kathryn a Reginy prodá jídelní vůz, který Daphne dostala. Angelo požádá Lanu, zda by mohl vychovávat jejich dítě.

Premiéra: 11.2.2013
Sledovanost: 1,65 mil.

Epizoda 7 - Drive in the Knife

Policie najde útočníka, který okradl Daphne. Travis ho ale záměrně neidentifikuje a chce se mu sám pomstít. John požádá Bay, aby pro něj vytvořila propagační plakáty. Ty se ale nelíbí vůdci Johnovy kampaně. Regina najde skvělou práci a pozdě večer se sejde se Zanem, to ale vede k určitým problémům.7

Premiéra: 18.2.2013
Sledovanost: 1,52 mil.

Epizoda 8 - Tight Rope Walker

Bay je znepokojená z toho, že Regina opět pije a uspořádá večeři. Melody nesouhlasí s rozhodnutím, aby v příštím školním roce navštěvovalo Carlton více slyšících studentů. Kathryn požádá Daphne, aby hrála Julii ve školní hře. Johnova odpůrkyně najde svou dceru s Tobym ve vířivce.

Premiéra: 25.2.2013
Sledovanost: 1,69 mil.

Epizoda 9 – Uprising

Epizoda pouze ve znakovém jazyce. Studenti Carltonu během představení Julie a Romeo uspořádají protest.

Premiéra: 4.3.2013
Sledovanost: 1,63 mil.

Epizoda 10 - Introducing the Miracle

Regina se objeví u Angela a požádá o pomoc.

Premiéra: 11.3.2013
Sledovanost: 1,75 mil.

Epizoda 11 - Mother and Child Divided

Regina se z odvykačky vrací dřív a vidí, jak se Daphne víc a víc sbližuje s Kenishovými. Bay začíná pracovat u otce v kanceláři.

Premiéra: 10.6.2013
Sledovanost: 1,66 mil.

Epizoda 12 - Distorted House

Bay opět navazuje vztah s Tyem, ale dozvídá se o jeho zkušenostech v Afgánistánu. Kathryn a Daphne začnou trénovat na tenisový turnaj v klubu. Bay se rozhodne, že chce bydlet s Reginou.

Premiéra: 17.6.2013
Sledovanost: 1,62 mil.

Epizoda 13 - The Good Samaritan

Toby a Nikki jsou zaneprázdněni prací a plány na svatbu a Bay je naštvaná, že se Toby už nevěnuje hudbě a kapele a uspořádá jim koncert.

Premiéra: 24.6.2013
Sledovanost: 1,76 mil.

Epizoda 14 - He Did What He Wanted

Je čas oslav 4.července. Bay a Ty jdou na dvojité rande a Bay se dozví víc o Tyovi a Mary Beth. Regina se pokouší o druhou šanci v zaměstnání, z kterého byla vyhozena.

Premiéra: 1.7.2013
Sledovanost: 1,61 mil.

Epizoda 15 - Ecce Mono

Epizoda o tom, jak by to vypadalo, kdyby se na záměnu přišlo dřív a Bay s Daphne už odmalička vyrůstaly společně.

Premiéra: 8.7.2013
Sledovanost: 2,02 mil.

Epizoda 16 - The Physical Impossibility of Death in the Mind of Someone Living

Premiéra: 15.7.2013
Sledovanost: 1,75 mil

Epizoda 17 - Prudence, Avarice, Lust, Justice, Anger

Angelo požádá Bay, aby s ním jela navštívit homosexuální pár, který vychovává jeho dceru. Když se Daphne a Jace dozví o tom, že senátor Coto podvádí svou ženu a o korupci s ním spojenou, přemýšlejí, jak využít situace. Nikki zjistí, že se Toby vídá se Simone. Emmett a Travis zařídí pro Melody rande naslepo.

Premiéra: 22.7.2013
Sledovanost: 1,76 mil.

Epizoda 18 - As The Shadows Deepened

Bay se rozhodne v Maui uspořádat “Den neslyšících”, aby nalákala více zákazníků v době, kdy park strádá a náplanuje promítání jejich filmu. Daphne zjistí, že Jacova kamarádka, je soubenka jejího bývalého přítele Jeffa. Toby navrhne Nikki, aby navštívila ve vězení muže, který zabil jejího otce.

Premiéra: 29.7.2013
Sledovanost: 1,76 mil.

Epizoda 19 - What Goes Up Must Comes Down

Bay a Ty jedou na výlet. Emmettův otec uvažuje o operaci kochleárního implantátu.

Premiéra: 5.8.2013
Sledovanost: 1,68 mil.

Epizoda 20 - The Merrymakers

Bay a Daphne uspořádají Nikki rozlučku se svobodou. Během Tobyho rozlučky mu zavolá Simone. Kathryn je překvapená z Jenniciných představ o svatbě.

Premiéra: 12.8.2013 
Sledovanost: 1,60 mil.

Epizoda 21 - Departure of Summer

Toby se připravuje na svatbu, ale rodiče ani jednoho ze snoubenců se svatbou nesouhlasí. Daphne musí čelit následkům, které byly způsobeny jejím vydíráním senátora Cota. Ty se chystá na další vojenskou misi. Ta může být nebezpečná a aby ušetřil Bay eventuálního smutku, tak se s ní rozejde.

Premiéra: 19.8.2013
Sledovanost: 1,96 mil.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>