Série 3

Epizoda 1 - Drowning Girl

Daphne a Bay začíná poslední rok na střední škole. Daphne kvůli vydírání senátora Cota musí nastoupit na veřejně prospěšné práce na bezplatné klinice. Carlton se mění k nepoznání, do školy kvůli rušení okolních škol, nastoupí noví studenti. Bay se začne navštěvovat hodiny umění na zdejší vysoké škole. Reginina zaměstnavatelka prodává svůj podnik a Regina by ho ráda s pomocí Angela od ní odkoupila. Kathryn není spokojená se svým dosavadním životem, navštíví psychiatra a cestou od něj se zapíše na hodiny stepu.

Premiéra: 13.1.2014 
Sledovanost: 1,76 mil.

Epizoda 2 - Your Body Is a Battleground

Daphne s Tobym zakládají na škole tým pozemního hokeje a přemlouvají Bay, aby se k nim přidala, ale ta má jiné starosti. Na hodinách umění moc dobře nevychází s profesorkou. John zjistí, že Kathryn chodí na lekce stepu, ta nakonec pozve na večeři jejího přítele Renza, který se Johnovi nelíbí. Emmett natočí na kameru pachatele, který rozřezává pneumatiky neslyšícím studentům.

Premiéra: 20.1.2014 
Sledovanost: 1,56 mil.

Epizoda 3 - Fountain

Bay vyráží s Tankem a profesorkou Ledarskou na uměleckou výstavu s nadějí, že jí napíše doporučující dopis k přihlášce na vysokou školu. Kathryn je znepokojená tím, že Toby se chce odstěhovat. Regina najde pracovní přiležitost u stavitele Wese.

Premiéra: 27.1.2014
Sledovanost: 1,55 mil.

Epizoda 4 - It Hurts to wait with love If Love Is Somewhere Else

Jorge pozve Daphne na předsvatební večírek jeho sestry, kde se přihodí konflikt. Bay pracuje s Emmettem na vědeckém projektu. V průběhu toho zjistí, že se Emmett s někým vídá a je zvědavá, o koho jde. Emmett s ní ale o tom mluvit nechce. Angelo má s Reginou finanční problém a ta je nucena hledat pomoc jinde.

Premiéra: 3.2.2014
Sledovanost: 1,62 mil.

Epizoda 5 - Have You Really the Courage?

John pomáhá Tobymu se stěhovat do nového bytu a při tom se sblíží s Nikkiinou matkou, Jennice. Mezitím Kathryn odjíždí do New Yorku, aby prodala námět na svou druhou knihu. Bay kvůli přihlášce na vysokou školu musí rozšířit svůj okruh zájmů a opět se připojí do týmu pozemního hokeje. S tréninkem jí pomáhá Tank, o kterém Bay zjišťuje, že se do ní zakoukal. Během večírku u Tobyho v bytě si Bay ošklivě poraní ruku.

Premiéra: 10.2.2014
Sledovanost: 1,70 mil.

Epizoda 6 – The Scream

Kathryn chce uspořádat večírek na oslavu její nové knihy. Renzo tuto párty pojme jako vyšetřování záhadné vraždy, kde každý s účastníků hraje určitou postavu. Bay pozve Tanka, mezi kterými panuje citové napětí. John a Jennice se snaží udržet jejich polibek v tajnosti, ale moc dlouho se jim to dařit nebude. Daphne mezitím pořádá večírek na oslavu 21. narozenin Campbella, kam dorazí všichni jeho přátelé snowboardisti a mají pro něj dárek, který se Daphne nelíbí a snaží se zabránit neštěstí. Tato přehnaná starost se však nelíbí jejímu příteli Jorgemu.

Premiéra: 17.2.2014
Sledovanost: 1,70 mil.

Epizoda 7 - Memory is Your Image of Perfection

John se dočasně stěhuje k Tobymu, který z toho moc nadšený není. Bay by ráda dala rodiče zpátky dohromady, a tak s Tobym uspořádají rodinný večer, který se ale moc nevydaří a Bay se objeví další problémy s její zraněnou rukou. Melody připravuje Travise k pohovoru na vysokou školu, ten se ale k němu nedostaví. Regina má díky své matce problémy s Wesem a tak stojí před složitým rozhodnutím. Daphne se snaží pomoct Sharee s její matkou, a tak pod falešnou záminkou zařídí schůzku s doktorem u ní na klinice. Tato schůzka dopadne hůř, než si Daphne zpočátku myslí.

Premiéra: 24.2.2014
Sledovanost: 1,63 mil.

Epizoda 8 - Dance Me to the End of Love

Daphne se práce na klinice líbí na tolik, že zažádá o více zodpovědnosti a přivede ji to na myšlenku, že by se ráda stala lékařkou. Bay velmi omezuje zranění ruky, ale její učitelka umění na to nebere ohled a nutí ji navzdory tomu pracovat tvrději. John se stále snaží o Kathrinino odpuštění, ale pořád nechápe, co Kathryn v životě chce, a tak se mu to nedaří.

Premiéra: 3.3.2014
Sledovanost: 1,61 mil.

Epizoda 9 - The Past (Forgotten-Swallowed)

John pozve na večeři jednoho ze svých bývalých spoluhráčů baseballu, aby získal pro Kathryn nějaké peprné historky, ale večer moc podle plánů nejde a dojde i k malému nedorozumění. Sharee má problémy ve škole a je v ohrožení i její pozice v týmu pozemního hokeje, a tak se Toby nabídne, že ji pomůže s učením, aby získala z testu z fyziky potřebný počet bodů. U Daphne na klinice se pořádá den otevřených dveří, který Angelo využije k propagaci svých jídel pro restauraci. Daphne z toho moc nadšená není a nepřidá tomu ani to, že Angelo na tento večer přivede svou malou dcerku. Vztah Bay s Tankem je v ohrožení. Mary Beth se nelíbí, že Bay stále udržuje vztah s Tankem, a tak jí v rozčílení řekne pravdu o tom, jak to bylo před odjezdem Tye na misi.

Premiéra: 10.3.2014
Sledovanost: 1,39 mil.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>